Do góry

Sprzedam działkę w Kamionce, 2000 m2, 320000 PLN

320000.00 zł

Działka położone jest na dziewiczych terenach gminy Radziejowice we wsi Kamionka (ok. 30 min. od Warszawy). Przy wyborze terenu pod dom, główny nacisk położony jest na najlepsze warunki wypoczynku we własnym domu dla człowieka zmęczonego codziennym zgiełkiem miasta. A nic tak nie uspokaja jak bezpośredni kontakt z przyrodą. Osiedle wtopione jest w prawdziwie sielski krajobraz […]

Poprzedni slajd
Miejscowość

Kamionka

Poprzedni slajd
Powierzchnia

2000.00m²

SKONTAKTUJ SIĘ

Opis oferty

Działka położone jest na dziewiczych terenach gminy Radziejowice we wsi Kamionka (ok. 30 min. od Warszawy). Przy wyborze terenu pod dom, główny nacisk położony jest na najlepsze warunki wypoczynku we własnym domu dla człowieka zmęczonego codziennym zgiełkiem miasta. A nic tak nie uspokaja jak bezpośredni kontakt z przyrodą. Osiedle wtopione jest w prawdziwie sielski krajobraz polski, kuszący pieszymi spacerami, a także wycieczkami rowerowymi wśród pól i lasów. Teren ograniczony jest lasem, działkami rekreacyjnymi o powierzchni 1 ha bez prawa zabudowy, rzeką Pisią oraz trasą katowicką. W pobliżu znajdują się stawy. W najbliższym sąsiedztwie, w Radziejowicach, znajduje się kompleks pałacowy z początku XVII w. gdzie odbywają się liczne imprezy kulturalne. Na terenie osiedla znajdują się domy o powierzchni od 80 do 250 m2 na działkach o powierzchni 1000-1200 m2. W centrum Gminy są sklepy, przedszkola, szkoły, apteka oraz myjnia samochodowa. Budowana jest nowa przychodnia.
Infrastruktura światłowodowa oparta na kablach światłowodowych doprowadzana będzie do granicy działki dla budynków jednorodzinnych i do części wspólnych dla budynków wielorodzinnych. Wybudowana sieć będzie dostępna dla wszystkich operatorów, zainteresowanych świadczeniem usług na terenie gminy. Inwestycja będzie realizowana etapowo, a planowany termin jej zakończenia to 30.06.2026r.